rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Znicz Pruszków - Widzew Łódź
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
2 Liga
10-11-2019 13:05
2
1.86
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
3.70
X
3.31
2
1.86
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
8%
X
33%
2
58%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Znicz Pruszków
Typy na Remis
Typy na Widzew Łódź
Znicz Pruszków - Widzew Łódź (under 2.5)
Znicz Pruszków - Widzew Łódź (over 2.5)
  • Kurs: 1.71
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
10-11-2019 13:05
Typ:
2
Kurs:
1.82
Bukmacher:
82 EURO
0
0
oceń analizę

Niedzielny mecz w ramach 17ej kolejki polskiej 2giej ligi. Znicz Pruszków nic wielkiego w obecnych rozgrywkach nie pokazuje. Drużyna po 16 spotkaniach zajmuje dopiero 11tą pozycję z 21 punktami. Dużo gorzej wygląda krótkoterminowa forma drużyny. Przegrała ona ostatnie 3 mecze, chociaż nie grała w tym czasie z nikim z czołówki tabeli, a innymi drużynami środka. Widzew ostatni mecz w lidze przegrał z Resovią Rzeszów, która jest wiceliderem tabeli. Wcześniej łodzianie prezentowali bardzo dobry poziom i osiągali świetne wyniki. Poza wspomnianą porażką, od końca września zanotowali 5 ligowych zwycięstw i remis (z GKSem Katowice, który jest 3ci w tabeli). Widzew już od kilku lat walczy o awans i w tym roku nie jest inaczej. Jednak tabela ponownie i mimo że Widzewiacy są na niezłym 4tym miejscu z 31 punktami, to nie punktując mogą szybko spaść niżej. W ubiegłym sezonie między tymi zesporami raz padł remias, a raz górą był Znicz. Myślę, że teraz zobaczymy zwycięstwo Widzewa.

Autor analizy:under
10-11-2019 13:05
Typ:
X
Kurs:
3.49
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Kolejny mecz w drugiej lidze polskiej. Gdzie Faworyt do zwycięstwa, czyli Widzew Łódź zagra na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Widzew myślę, że poważnie myśli o tym aby powrócić do do wyższej ligi, ale jest kilka ekip które mają taki sam plan. Ich pozycja w lidze, to numer cztery, i mając 31 oczka, starta ich wynosi do lider, tylko 4 oczka, nie jest to dużo, ale myślę, że z Górnikiem Łęczna, są wg mnie kandydatami do awansu. Są jeszcze cztery pozycje, które dają możliwość gry w barażach, więc na pewno Widzew będzie cały czas w walce o grę w wyższej lidze. Ich rywal, to gospodarz, Znicz Pruszków, drużyna, który ostatnio gra kiepsko, mają z rzędu aż trzy porażki, a porażki te nie były z drużynami z czołówki, tylko z ekipami które prezentują mniej więcej taki sam poziom i pozycje w lidze. W tym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 13:05 typuję remis, może Widzew jest faworytem, ale kiedyś Znicz musi przerwać złą paszę. Grać będę remis.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl