rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-20 15:00
Typ:
2
Kurs:
2.49
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend swoje kolejne spotkania rozgrywają czołowe europejskie ligi. Ja na niedzielę postanowiłem wybrać zakład z naszego kraju. W niedziele w PKO Ekstraklasie zostana rozegrane kolejne spotkania 12 serii gier. O godzinie 15:30 odbęda sie kolejne Derby Trójmiasta w którym Arka Gdynia zagra z Lechia Gdansk. Gospodarze nie weszli w ten sezon najlepiej co powoduje, że znajduja sie w tej chwili na miejscu w strefie spadkowej. Arka w letnim okienku nie dokonała zbyt wielu transferów a z klubu odeszło kilka dobrych zawodników. Lechia Gdansk po bardzo przecietnym początku sezonu rozkreca sie z meczu na mecz i myśle, że bedzie jednym z faworytów do wygrania mistrzostwa. W ostatnich latach Lechia bardzo dobrze grała w derbowych meczach z Arką i większosc z nich wygrała. Ja spodziewam sie, że w niedzielne popołudnie znów bedzie podobnie, bowiem na papierze drużyna trenera Stokowca wygląda bardzo dobrze. Kursy na zwycięstwo gości stoja na bardzo dobrym poziomie wiec warto zagrac tutaj zakład na Lechię.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl