rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-19 16:00
Typ:
1
Kurs:
1.58
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Atletico gra w tym sezonie tak jak w poprzednich latach czyli bardzo uważnie w obronie i te mecze nie zawsze się fajnie ogląda.Żelazna taktyka której kurczowo się trzymają nie przynosi jednak ostatnio spodziewanego wyniku.Nie jest może bardzo źle bo Atletico nie przegrywa ale na remisach w tej lidze z takimi aspiracjami daleko nie zajdzie się.Jeżeli gospodarze strzelą pierwsi gola będzie bardzo dobrze bo szanse na wygranie tego meczu bardzo wzrosną biorąc pod uwagę jak dobrze grają w obronie.Valencia do słabych drużyn nie należy i będą bardzo wymagającym rywalem ale według mnie gospodarze w końcu się przełamią.Ten sezon będzie a przynajmniej na taki wygląda czyli bardzo ciekawy.takie drużyny jak Valencia czy Sevilla mogą dużo namieszać a Barcelona czy Real już nie dominują tak jak kiedyś.Więc dla takiej drużyny jak Atletico które zazwyczaj zajmuje trzecie miejsce po tej wielkiej dwójce może czegoś więcej.Ale warunek jest taki że taki mecz jak dzisiaj po prostu wygrają.Dzisiaj w ataku Costa i Morata więc powinno być dobrze a przynajmniej mam taką nadzieje.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl