rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-16 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.87
Bukmacher:
87 EURO
0
0
oceń analizę

Witam wszystkich . Dziś mamy 16 dzień listopada . Dzisiejsza sobota upłynie pod znakiem meczów międzynarodowych , w tym spotkań eliminacyjnych do przyszłorocznych Mistrzostw Europy . W jednym z wielu dzisiejszych meczy spotkają się reprezentacje Chorwacji oraz Słowacji . Faworytem tego spotkania są gospodarze , Chorwaci , aczkolwiek zdecydowałem się typować w tym meczu liczbę bramek . Mianowicie uważam , że w wyżej wymienionym spotkaniu padnie więcej niż 2,5 gola . Chorwacja to lider grupy E , po siedmiu kolejkach ma w dorobku 14 punktów , na co składa się 4 wygrane , 2 remisy i 1 porażka . Bilans bramkowy to 14 zdobytych do 6 straconych . Ta grupa wydaje się być bardzo wyrównana . Na 3 miejscu są dzisiejsi goście , Słowacja . Mają 10 punktów na swoim koncie , ale rozegrany jeden mecz mniej od dzisiejszych rywali . W 6 spotkaniach odnieśli 3 wygrane , zanotowali 1 remis i ponieśli 2 porażki . Bilans bramkowy to 10:8 . Obie drużyny dysponują zawodnikami którzy świetnie radzą sobie w ofensywie , obie drużyny bardzo często pokrywały over bramkowy 2,5 gola , więc liczę że będzię również dziś tak . Powodzenia !

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl