rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10613 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-01-21 20:30
Typ:
X
Kurs:
3.29
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W środku tego tygodnia swoje kolejne mecze ligowe rozegra kilka lig. Ja postanowiłem na dzisiaj wybrać typ z Wysp Brytyjskich. W angielskiej Premier League mamy dzisiaj kilka ciekawych spotkań. O godzinie 20:30 na Selhurst Park ekipa Crystal Palace zagra z Southampton. Oba zespoły w tym sezonie prezentuja sie bardzo solidnie co przekłada sie na miejsca w środku tabeli. Ich głównym celem jest utrzymanie wiec są one na dobrej drodze do zrealizowania tego założenia. Zespół z Londynu w ostatnim czasie osiąga bardzo dobre wyniki co potwierdził remis w ostatniej kolejce z Manchesterem City 2-2. Dzisiaj mając atut własnego boiska gospodarze będa szukać wygranej, ale Swięci w ostatnim czasie też są w dobrej formie. Co prawda w ostatniej kolejce drużyna gości przegrała z Wolves 2-3, ale mimo to zagrała dobe zawody. Ja dzisiaj spodziewam sie tutaj bardzo zaciętego spotkania i uważam, że bardzo prawdopodobny jest tutaj podział punktów. Po tym kursie warto dzisiaj spróbować taki zakład, tym bardziej, że zespoły te często dzielą sie punktami.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl