rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-08 20:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.59
Bukmacher:
59 EURO
0
0
oceń analizę

Bardzo ciekawym spotkaniem rozpocznie się jedenasta kolejka Niemieckiej Bundesligi. Beniaminek na RheinEnergiaStadion w Kolonii będzie podejmował drużynę Hoffenheim. Drużyna FC Koln jesienią w Bundeslidze spisuje się bardzo słabo i z siedmioma punktami odnosząc dwa zwycięstwa i jeden remis zajmuje siedemnaste miejsce . Goście natomiast po czterech wygranych z rzędu zdobyli siedemnaście punktów i zajmują miejsce w środku tabeli. Sędzią głównym spotkania będzie R.Kampka . Faworytem dzisiejszego spotkania będzie drużna gości, która na wyjazdach spisuje się dobrze przekonał się o tym Bayer Monachium przegrywając u siebie 1:2. Drużyna z Kolonii na własnym stadionie też potrafi zaskoczyć . Po trzech porażkach odnieśli efektowne zwycięstwo 3:0 z Padeborn. Ja typował będę jednak dużą ilość bramek . Drużyna FC Koln i Hoffenheim zdobędą przynajmniej po jednej bramce , a spotkanie nie skończy się remisem. Mam nadzieję ,że kibice zebrani w Kolonii zobaczą ciekawie widowisko obfitujące w dużą ilość bramek. Polecam do oglądania te spotkanie bo jest to jeden z lepszych spotkań dzisiejszego wieczoru.

Autor analizy:gieksa76
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl