rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-16 17:00
Typ:
1
Kurs:
2.84
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Szesnastego listopada rozpocznie się osiemnasta kolejka Fortuna 1 Liga. Kolejka ta będzie rozgrywana na raty, ponieważ kilka klubów przełożyło mecze ze względu na występy reprezentacji. Ciekawe spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Tychach ,gdzie miejscowy GKS będzie podejmował beniaminka Pierwszej Ligi Radomiaka Radom . Sędzią główny meczu będzie pan Marek Opaliński z Lubina. Goście są rewelacją rozgrywek i z 31 pkt zajmują trzecią pozycję. Radomiak w tym sezonie odniósł dziewięć zwycięstw ,cztery remisy i cztery porażki . Ostatnio klub z Radomia chwycił lekką zadyszkę i w pięciu ostatnich spotkaniach wygrał tylko raz u siebie z Niecieczą 1:0. Dla mnie faworytem tego spotkania są gospodarze , którzy z 27 pkt. zajmują siódme miejsce , odnosząc osiem zwycięstw ,sześć porażek i trzy razy remisy. W ostatnich pięciu meczach Tychy przegrały tylko raz w Niepołomicach. Drużyna gospodarzy na własnym stadionie ostatni raz przegrali 28 września. Typuje zwycięstwo gospodarzy bo bardzo interesującym spotkaniu . Mam nadzieje ,że kibice zebrani na stadionie w Tychach po obejrzeniu ciekawego widowiska będą świętować wygraną swojej drużyny.

Autor analizy:gieksa76
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl