rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-16 17:00
Typ:
X
Kurs:
3.32
Bukmacher:
232 EURO
0
0
oceń analizę

Najciekawsze spotkanie w tej kolejce.Faworyta ciężko będzie wskazać w tym meczu bo obie drużyny przeplatają dobre mecze z bardzo słabymi.Zaskoczeniem w tym sezonie jest postawa beniaminka z Radomia ponieważ bez większych kompleksów weszli do tej ligi i radzą sobie znakomicie.Tychy będą mieli duży problem aby powstrzymać rywala pomimo że wielkim atutem GKSu jest własne boisko.Tutaj czują się bardzo pewnie i zdobywają punkty z mocnymi drużynami.Radomiak na wyjazdach radzi sobie całkiem dobrze dlatego konfrontacja tych drużyn zapowiada się bardzo ciekawie.W lepszej formie wydaje się zespół gospodarzy którzy w ostatnim czasie punktuje praktycznie w każdym meczu.Radomiak przegrał ostatni mecz wyjazdowy z Miedzią Legnica i dzisiaj średnio wieżę żeby znowu przegrali.Wydaje mi się że gospodarze są jak najbardziej w stanie wygrać dzisiaj to uważam że obie ekipy podzielą się punktami i padnie sprawiedliwe 1-1.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl