rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-20 13:30
Typ:
1
Kurs:
1.85
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Mój kolejny typ na niedzielę będzie pochodził zza naszej zachodniej granicy a konkretnie z Niemczech. W niedzielę w 2 Bundeslidze zostanie rozegrane o godzinie 13:30 spotkanie pomiędzy Hannoverem 96 a ekipą beniaminka Osnabruck. Faworytem tego spotkania wydaja sie byc gospodarze i ja zdecydowałem sie oddac typ na ich zwycięstwo. Co prawda Hannover początku tego sezonu nie zaliczy do udanych, bowiem w tej chwili ma na swoim koncie 11 oczek co przekłada sie na miejsce w drugiej czesci tabeli. U siebie drużyna zgromadziła w 4 kolejkach zaledwie 2 punkty wiec ja spodziewam sie tutaj w tym meczu ich przełamania. Mamy w kadrze gospodarze kilku dobrych zawodników wiec wydaje mi sie, że to Hannover powinien od pierwszych minut kontrolowac ten mecz. Zespół beniaminka Osnabruck słabo gra na wyjazdach wiec na tak trudnym terenie ciężko bedzie mu zdobyc kolejne punkty. Po tym kursie warto poszukac zakładu na wygraną gospodarzy. Hannover ma moim zdaniem większy potencjał i powinien przechylic losy tego meczu na własna korzysc.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl