rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-20 13:15
Typ:
2
Kurs:
1.50
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

Niedzielny mecz w ramach 9tej kolejki szkockiej premiership. Rangersi przez ten sezon idą jak burza i wygląda na to, że po wielu latach mogą zdetronizować Celtic z krajowego tronu. Do tej pory przegrali co prawda mecz z Celticiem, ale wygrali pozostałe spotkania ze świetnym bilansem bramek, a ich główny rywal pogubił punkty. W efekcie obecnie, to Rangersi są liderem tabeli z 21 punktami i najlepszym bilansem goli w lidze (26:5, najwięcej goli strzelonych i najmniej straconych w całej stawce). Hearts należy do grona najsłabszych drużyn w lidze. Co prawda zajmuje 9tą pozycję w stawce 12 drużyn, al e z 6 punktami, ma przewagę tylko 2 oczek nad ostatnią drużyną w tabeli. Mecze bezpośrednie między analizowanymi drużynami są wyjątkowo jednostronne. Od 2018 roku Rangersi wygrali wszystkie z 6ciu takich spotkań. Myślę, że wyglądający obecnie świetnie zespół z Glasgow również w najbliższym starciu zainkasuje komplet punktów.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl