rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-16 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.52
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Witam wszystkich czytających analizy . Dziś mamy sobotę 16 listopada i czas na mecze międzynarodowe . W eliminacjach do Mistrzostw Europy o godzinie 20:45 spotkają się reprezentacje Irlandii Północnej oraz Holandii . Według bukmacherów faworytem do wygranej są goście , w pełni się z tym zgadzam , a nawet uważam , że każdy inny wynik niż zdecydowane zwycięstwo gości będzie sporą sensacją . Holandia lata kryzysu ma za sobą i znów chce dołączyć do światowej elity. W grupie C sytuacja prezentuje się bardzo ciekawie , bowiem na pierwszym miejscu jest Holandia z 15 oczkami , za nimi reprezentacja Niemiec również posiadająca w swoim dorobku 15 punktów , a na trzeciej lokacie znajduje się Irlandia Północna mająca 12 oczek . Holandia w 6 spotkaniach odniosła 5 wygranych i zanotowała jedną porażkę z Niemcami u siebie , a w drugim meczu rozegranym w Niemczech odnieśli wygraną i lepszy bilans bramkowy powoduje że Holendrzy są na pierwszym miejscu . Irlandia Północna wygrała 4 spotkania , przegrała 2 , bilans bramkowy 8:7 . W tej grupie walka o pierwsze miejsce rozegra się między Holendrami a Niemcami , a decydującą kwestią może być bilans bramkowy , gdyż nikt według mnie nie pozwoli sobie na stratę punktów . Typuję wygraną gości . Powodzenia !

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl