rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-16 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.47
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend największe emocje gwarantuja nam spotkania w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. Dzisiaj zagrają ze sobą między innymi kadry Izraela i Polski. Gospodarze świetnie weszli w te eliminacje, ale poźniej niestety zanotowali fatalna serie spotkan bez wygranej i przekreślili swoje szanse na awans. W tej chwili pozostanie im juz walka w wiosennych barażach o miejsce w tym turnieju co też jest dla nich dobrym wynikiem. Dzisiaj drużyna zagra na pewno bardzo ambitnie, bowiem dawno nie przegrała meczu u siebie o punkty i z pewnoscia poszuka wygranej. Izrael gra bardzo ofensywny futbol co moim zdaniem gwarantuje nam tutaj emocje. Polacy tez graja o rozstawienie na Euro 2020 i jak najwyższy koszyk, wiec na pewno nie zadowolą sie samym awansem na ten turniej. Moim zdaniem w tej konfrontacji warto zagrac zakład na to ze bedziemy mieli tutaj wyrównane widowisko i padnie podział punktów. Kursy na remis są wysokie więc warto postawić dzisiaj na taki wynik.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl