rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-16 20:45
Typ:
2
Kurs:
2.34
Bukmacher:
134 EURO
0
0
oceń analizę

Witam wszystkich użytkowników tego portalu . W końcu doczekaliśmy się meczu naszej reprezentacji . Mecz eliminacyjny z Izraelem na wyjeździe zapowiada się bardzo ciekawie . Co prawda Polska ma już pewny awans , ale każdy jest ciekaw , jak nasza reprezentacja się zaprezentuje . Nie wiem jak reszta kibiców , ale dla mnie każdy mecz naszej reprezentacji pod wodzą Jerzego Brzęczka jest zagadką . Doczekaliśmy się naprawdę pokolenia świetnych piłkarzy , w ostatnim czasie gra nie imponowała , ale mimo to w 8 spotkaniach odnieśliśmy 6 wygranych , i zaledwie po jednym razie zremisowaliśmy i przegraliśmy spotkanie . Bilans bramkowy Polaków to imponujące 13 zdobytych do 2 straconych . W meczach Polaków nie pada w ostatnim czasie duzo bramek ,i sądzę że będzie również tak dzisiaj . Izrael zajmuje 5 miejsce w tabeli , ale ma tyle samo punktów co trzecie i czwarte miejsce , które zajmują reprezentacje Macedonii Północnej i Słowenii . Izrael w swoich spotkaniach zdobył 15 goli i tyle samo stracił . Typuję dziś skromne zwycięstwo Polaków i że w meczu padnie mniej niż 2,5 gola . Powodzenia !

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl