rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10564 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-09 17:00
Typ:
X
Kurs:
3.43
Bukmacher:
243 EURO
0
0
oceń analizę

Spartą Praga słabo rozpoczęła sezon jednak wydaje się że powolinwraca na swoje tory. Ostatnie trzy spotkania wygrali strzelając 9 bramek i żadnej ni tracąc. Obecnie w tabeli na miejscu 7 z 24 punktami na koncie, ale tylko 8 zdobytych w delegacji, A dziś przyjdzie im się zmierzyć właśnie na wyjeździe. Rywalem i zarazem gospodarzem spotkania będzie Jabloniec. W tym momencie 4 zespół w tabeli mają na koncie 27 punktów, z czego 19 zdobyli u siebie w 8 meczach. Ostatnie dwa ligowe spotkania wygrali oraz w międzyczasie po dogrywce ograli Opawe w pucharze Czech. W Czechach już jest rozgrywana druga seria spotkań, A pierwsze spotkanie w Pradze wygrała Spartą 2:0. Tutaj e Jabloncu ostatnie dwa bezpośrednie spotkania również wygrała Spartą. Dla Praskiego zespołu w tym spotkaniu nie może wystąpić aż 8 zawodników, ale są to nieobecności już od dłuższego czasu i zespół potrafi sobie radzić bez nich. Uważam że mecz będzie wyrównany i załączyć się podziałem punktów.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl