rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10613 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-01-22 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.63
Bukmacher:
63 EURO
0
0
oceń analizę

spotkanie pucharowe a więc mecz z gatunku wszystko może się zdarzyć.Kadrowo oczywiście zdecydowanie lepiej wypada Juventus który oczywiście będzie faworytem tego spotkania.jakikolwiek skład wystawią gospodarze i tak będą faworytami a przecież Roma to ścisła czołówka Seria A więc to wszystko mówi o olbrzymim potenciale Juventusu.Mimo wszystko jest to puchar i trzeba z dużym dystansem do tego podejść albo przynajmniej za małą stawkę.jest to tylko jedno spotkanie które zadecyduje a wygrany tej pary spotka się w półfinale z którąś z drużyn Milan lub Torino.Juventus wprawdzie kadrowo jest zdecydowanie najmocniejszy to nie przekonuje w lidze wprawdzie wygrywają ale te mecze są bez jakiejś jakości.Duża zasługa w tym trenera który mam wrażenie wszedł w za duże buty.ostatnie mecze miedzy tymi drużynami nie przynosiła zbyt wielu goli i na bramki trudno zagrać.Stawiam na gospodarzy ale za małą stawkę.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl