rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-17 18:00
Typ:
2
Kurs:
1.53
Bukmacher:
27 EURO
0
0
oceń analizę

W ostatniej kolejce eliminacji do mistrzostw Europy w grupie A w sumie wszystko już wiadomo, A szkoda bo spotkanie Kosowa które dzielnie walczyło z Anglikami było by z pewnością ekscytujące. Niestety Kosowo przegralo 3 dni temu z Czechami i tym samym stracili szansę awansu. Mimo to można powiedzieć że godnie się zaprezentowali podczas całych eliminacji. U siebie nie przegrali jeszcze meczu, wygrali z Czarnogóra oraz Czechami i zremisowali z Bułgarią. Anglia zapewniła sobie awans z 1 miejsce w 7 spotkaniach zdobyli 18 punktów przegrywając tylko z Czechami strzelili 33 bramki i 6 stracili. W pierwszym Meczu w Southamptonie zaczęło się już w 1 minucie kiedy to nieoczekiwanie Kosowo wyszło na prowadzenie, jednak do przerwy prowadzili Anglicy 5:1, A ostatecznie spotkanie zalaczylo się Angli 5:3. Trzy dni temu Anglicy rozbili Czarnogóre u siebie 7:0 I dziś z pewnością nie odpuszcza. Moim zdaniem nie będzie to łatwy mecz ale stawiam na wygrana gości i dobre zakaczenie eliminacji.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl