rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-23 13:00
Typ:
2
Kurs:
1.53
Bukmacher:
53 EURO
0
0
oceń analizę

pierwsze sobotnie spotkanie 14 kolejki hiszpańskiej Primera Division to pojedynek zespołów z dwóch stron ligowej tabeli, w roli gospodarza wystąpią gracze Leganes którzy po 13 kolejkach z dorobkiem 6 punktów zdobytych za 1 zwycięstwo i 3 remisy zajmują ostatnie 20 miejsce, natomiast zmierza się z aktualnym mistrzem Hiszpanii FC Barceloną która lideruje z dorobkiem 25 punktów zdobytych za 8 zwycięstw i jeden remis przy 12 meczach rozegranych, wydaje się więc oczywiste że to goście z Barcelony będą zdecydowanym faworytem tego spotkania, pomimo tego że Barca gra ostatnio dość nierówno to do pokonania takiego outsaidera powinno to wystarczyć, tym bardziej że Leo Messi i Luis Suarez w ostatnich meczach reprezentacyjnych pokazali się z bardzo dobrej strony, Messi strzelił 2 gole, zwycięskiego z Brazylią i dającego remis z Urugwajem a Suarez również strzelił gola w potyczce z Argentyną, mój typ to 2

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl