rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-09 17:30
Typ:
1
Kurs:
1.57
Bukmacher:
57 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie które pare lat temu elektryzowały całą piłkarską Polskę.Dwa wielkie kluby które jakby nie było mają bogatą historię.Dzisiaj ten mecz nie budzi już tyle emocji a pozostaje ino sentyment.Głownie za sprawą Górnika bo jak wiadomo w tych czasach kluby ze śląska nie są już bogate jak kiedyś no i ich gra nie wygląda tak dobrze.Górnik jest w strefie drużyn które będą walczyli o utrzymanie i taki mecz z Legią bedzie dla nich bardzo trudny.Nie wieżę żeby Górnik był w stanie zagrać na tyle dobrze aby w tym meczu zrobić jakieś punkty z drugiej strony Legia potrafi zagrać dobry mecz żeby za chwilę wręcz oddać punkty w innym meczu.Jak to w lidze polskiej bywa na każdym szczeblu nic pewnego nie ma jednak mimo wszystko zdecyduje się postawić na Legię która po ostatnich dobrych meczach jest liderem i będzie chciała się utrzymać jak najdłużej.W czubie tabeli różnice są niewielkie i w zasadzie po każdej kolejce dochodzi do rotacji.Mój typ 2-0 dla Legii

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl