rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-19 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.41
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiaj wieczorem odbęda sie już ostatnie spotkania eliminacji do Euro 2020. Znamy już prawie wszystkie rozstrzygnięcia a o jedno miejsce powalcza ze sobą Walia, Węgry i Słowacja. Dzisiaj o godzinie 20:45 w naszej grupie zagraja ze sobą między innymi Macedonia Połnocna i Izrael. Zespoły te zaprezentowały sie z niezłej strony w tych eliminacjach, ale niestety przekłada sie to na miejsca 4 i 5. Co ciekawe mają jednak one jeszcze szanse pojechać na turniej finałowy, bowiem wiosną będa uczestniczyc w barażach. Dzisiaj na pewno oba zespoły postarają sie godnie zakończyc te eliminacje i wydaje mi sie, że przełoży sie to na ofensywna gre i bramki z obu stron. Macedonia grając u siebie potrafi sprawiac niespodzianki i wydaje sie, że w tym spotkaniu jest faworytem. Mamy tam w zespole kilku niezłych zawodników i dzisiaj postaraja sie oni poprowadzic zespół do ugrania 3 oczek. Izrael przed kilkoma dniami nie sprostał Polsce, ale na pewno tutaj zrobi wszystko by nie przegrac tego meczu. Ja przewiduje wyrównany pojedynek i myśle, że bardzo prawdopodobnym scenariuszem bedzie tutaj podział punktów.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl