rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10628 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-10 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.60
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W niedzielę wieczorem na Stade Velondrome, Olympique Marsyllia podejmować będzie Olympique Lyon. Jest to niezwykle emocjonujące spotkanie pod kątem kibicowskie, A piłkarsko równie nie powinno być słabo, mimo że Lyon w tym sezonie nieco zaskakuje słaba gra. Zajmują dopiero 11 miejsce w tabeli ale tracą tylko 3 punkty do 3 w tabeli Bordeaux. Ostatnie dwa ligowe spotkania wygrali z Metz i Toulusa, A na tygodniu pokonali w lidze Mistrzów Benfice i są blisko awansu do 1/16. Gospodarze w tabeli są na 5 miejscu mają 19 punktów z tego 11 zdobytych u siebie. Przed tygodniem wygrali z Lille A wcześniej przegrali z Monaco i PSG. Lyon wygrał 4 ostatnie mecze z Marsylia i w dodatku każde wyraźnie, A ostatni mecz tu w marsylli wygrali 3:0. Gospodarze z pew gościa będą chcieli się zrehabilitowac, ale z pewnością nie będzie to proste zadanie. Moim zdaniem dziś spotkanie będzie wyrównane i jest duża szansa że załączyć się remisem na który stawiam. Obie ekipy powinny zagrać w swoich najmocniejszych składach.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl