rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-19 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.07
Bukmacher:
107 EURO
0
0
oceń analizę

19 Listopada 2019 roku zakończą się mecze w grupie G Eliminacji Mistrzostw Europy. Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie spotkają się drużyny Polski i Słowenii. Sędzią głównym spotkania będzie Niemiec D.Siebert. Z grupy G awans już wywalczyły na Euro drużyny Polski i Austrii tak więc mecz ten nie ma większego znaczenia dla układu tabeli . Grupę tą wygrała Polska zdobywając 22 pkt. odnosząc siedem zwycięstw , jeden remis i jedną porażkę na stadionie w Ljublianie. Gospodarze dziś w Warszawie mają okazję do rewanżu , a są zdecydowanym faworytem , gdyż goście w tych eliminacjach nie spisali się rewelacyjnie zdobywając zaledwie 14 pkt. odnosząc cztery wygrane, remisując dwa razy i trzy razy przegrywając. Goście w Eliminacjach na wyjeździe wygrali tylko jedno spotkanie z ostatnią drużyną , Polacy u siebie są niepokonani mało tego nie stracili bramki. Typuje pewne zwycięstwo Polski po ciekawym widowisku . Mam nadzieję , że jedną z bramek zdobędzie żegnający się z reprezentacją Łukasz Piszczek.

Autor analizy:gieksa76
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl