rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-19 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.70
Bukmacher:
70 EURO
0
0
oceń analizę

ostatnia kolejka spotkań eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 to w grupie G miedzy innymi spotkanie pomiędzy zespołami Polski i Słowenii, zespoły te kończą eliminacje w zgoła odmiennych humorach, Polska dość zdecydowanie wygrywa grupę a Słoweńcy którzy też marzyli o Euro obejdą się smakiem i nie zagrają nawet w barażach, Polacy niestety o rozstawieniu z pierwszego koszyka losowania grup Euro też mogą pomarzyć, ale zapowiedzi przedmeczowych wynika że trener Brzęczek wystawi najsilniejszy skład od początku spotkania, a zawodnicy będą chcieli godnie pożegnać kończącego karierę reprezentacyjną Łukasza Piszczka, można mieć więc nadzieję że gospodarze zrewanżują się zespołowi Słowenii za jedyną porażkę w tych eliminacjach i zwycięstwem zakończa zmagania w grupie, wydaje się też że dobra postawa w tym spotkaniu podbuduje nasz zespół na który ostatnio wszyscy sporo narzekali, mój typ to 1 wygrana Polski,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl