rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-16 17:00
Typ:
1
Kurs:
2.37
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Sobotnią serię zmagań osiemnastej kolejki polskiej pierwszej ligi zakończy pojedynek Sandecji z Termalicą. Obie drużyny w obecnym sezonie radzą sobie bardzo przeciętnie i zajmują odpowiednio 13 i 11 pozycję. W ostatnim czasie nieco lepiej radzą sobie jednak gospodarze dzisiejszego spotkania, którzy w pięciu ostatnich meczach zanotowali dwie wygrane, remis i dwie porażki. Termalica w tym samym czasie wygrała raz, dwa razy zremisowała i dwukrotnie została pokonana. Prawdziwe dysproporcje zaczynają się jednak w momencie porównania formy domowej/wyjazdowej obu drużyn. Widać wyraźnie, że Sandecja bardzo dobrze radzi sobie przed własną publicznością, gdzie może się pochwalić bilansem 5-2-2. Goście w delegacjach spisują się odwrotnie. Ich aktualny wyjazdowy bilans to zaledwie 2-1-5, a w ostatniej delegacji ulegli nawet 2:0 Odrze Opole. Nie wróży to najlepiej przed dzisiejszym spotkaniem, dlatego też jestem skłonny zaryzykować wygraną gospodarzy po całkiem niezłym kursie. Mój typ na ten mecz to 2:1.

Autor analizy:MST1980
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl