rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-02 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.57
Bukmacher:
114 EURO
0
0
oceń analizę

Poniedziałkowe spotkanie, kończące 23cią kolejkę portugalskiej ekstraklasy. Santa Clara jest ligowym średniakiem i obecnie z 29 punktami na swoim koncie, znajduje się na 8mej pozycji w tabeli. Drużyna ta miała niedawno fajną serię 4 zwycięstw z rzędu, ale były to mecze z niżej notowanymi zespołami, a w ostatniej kolejce z takim rywalem doznali już porażki. FC Porto ostatnio wróciło do walki o mistrzostwo i obecnie jest wiceliderem ligi, tracąc tylko punkt do Benfici. Wszystko dzięki świetnej formie jaką ma obecnie Porto, wygrało 5 ostatnich meczów w lidze, pokonując m.in. wspomnianą Benficę. W czwartek porto grało w ramach ligi europy, ale do poniedziałku jest dużo czasu więc nie powinno być tu wielkiego problemu ze zmęczeniem i przygotowaniem. Mecze bezpośrednie są tutaj bezlitosne. Od 2018 roku Porto wygrało wszystkie z 5ciu meczów i straciło w nich tylko 1 gola. Goście są zdecydowanym faworytem i liczę, że nie zawiodą.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl