rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-08 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.70
Bukmacher:
70 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend odbęda sie ostatnie mecze ligowe w topowych europejskich krajach przed kolejna przerwa na reprezentacje. Na piątek ja zdecydowałem sie wybrać zakład z południa Europy a konkretnie z Włoch. Tam o godzinie 20:45 w pierwszym spotkaniu 12 kolejki Serie A Sassuolo zagra na Mapei Stadium z zespołem Bologny. Oba zespoły na początku tego sezonu prezentują podobny poziom co przekłada sie na miejsca w środku stawki. Sassuolo znacznie lepiej gra przed własną publicznościa, dlatego dzisiaj kibice na pewno liczą na ważna wygraną i kolejne punkty, które przesuną ich pupili na wyższe miejsce. Mecze Sassuolo ogląda sie bardzo dobrze, bowiem drużyna ta stawia na radosny futbol, który jest gwarancją bramek. W ofensywie gospodarze kreuja sobie bardzo dużo okazji, ale w defensywie popełniaja też sporo błędów. Bologna wydaje sie być nieco lepiej zbalansowaną drużyna, ale potencjał w ofensywie wydaje sie być u gości nieco niższy. Dzisiaj drużyna gości na pewno zagra ambitnie i postara sie wywalczyc kolejne punkty. Moim zdaniem warto dzisiaj w tym pojedynku postawić zakład na to, że padnie tutaj co najmniej kilka bramek. Myśle, że linia 2.5 jest jak najbardziej do pokrycia.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl