rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-21 21:00
Typ:
2
Kurs:
2.06
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz kończący 9tą kolejkę angielskiej premier league. Beniaminek z Sheffield miał całkiem niezły początek sezonu, ale im głębiej w rozgrywki, tym wygląda gorzej. Od końca sierpnia wygrał tylko 1 spotkanie, a w ostatnich 3 meczach zdobył zaledwie 1 punkt i nie strzelił w nich nawet gola. Ogólnie Sheffield z 9ciom punktami jest na 13 pozycji w tabeli i odpadł już z krajowego pucharu. Arsenal wręcz przeciwnie. Musi walczyć na 3 frontach, przez co ma bardzo duży natłok spotkań, ale i tak prezentuje się świetnie, bo w ostatnich 6 meczach, zanotował 5 zwycięstw i remis (z Manchesterem United na wyjeździe). Ogólnie kanonierzy są 3cim zespołem w tabeli ligowej, a do tego liderują tabeli grupowej w lidze europy i dalej są w krajowym pucharze. Bezpośrednio Sheffield z Arsenalem nie grały od ponad dekady, a w tamtych czasach kanonierze zdecydowanie dominowali. Tutaj na pewno Sheffield powalczy, ale myślę, że dobrze wyglądający Arsenal i tak sięgnie po zwycięstwo.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl