rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10613 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-01-21 20:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.64
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Aktualny mistrz Anglii nie przypomina tej samej drużyny co w poprzednim sezonie.W sumie zbyt wiele się nie zmieniło ale ta drużyna po prostu się poddała głownie za sprawą Liverpoolu a więc drużynie która rządzi i dzieli w tym sezonie w Anglii.manchester dość niespodziewanie stracili punkty u siebie z Crystal Palace remisując 2-2.Była to duża niespodzianka ale to już nie pierwsza wpadka w tym sezonie Obywateli.W tym spotkaniu oczywiście znowu będą faworytami i sądzę że wygrają kwestia tylko ile goli będzie w tym meczu.według mnie tych goli będzie powyżej 2 chociaż Sheffield w obronie gra zaskakująco dobrze.Aż się nie chce wierzyć ale lepszą obronę ma tylko Liverpool który praktycznie jest już mistrzem Anglii.Wydaje mi się że po takiej wpadce co się przytrafiła Manchesterowi w tym meczu mocno się zepną i wygrają strzelając dwie lub trzy gole.Kurs nie powala ale chyba warto zaryzykować .Mój typ 1-2

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl