rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10629 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-19 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jeden z ciekawszych meczy dzisiejszego dnia, tym bardziej, że obie ekipy walczą bezpośrednio o awans do finałów mistrzostw Europy. W lepszej sytuacji są goście, którzy zajmują 2 miejsce w grupie i nad Walijczykami mają jeden punkt przewagi. W pierwszym meczu między tymi ekipami lepsi okazali się Węgrzy, którzy zwyciężyli w Budapeszcie 1-0. Gościom do awansu co prawda wystarczył by remis, ale wówczas musieli by liczyć na to, że Słowacja nie wygra przed własną publicznością z Azerbejdżanem. Tymczasem Walijczycy aby nie oglądać się na innych rywali muszą dziś po prostu wygrać. Walia w tych eliminacjach w meczach domowych nie zachwycała jednak, gdyż co prawda zdobyła w 3 meczach 7 punktów, ale zwycięstwo z Azerami 2-1 w wielkich bólach chluby im nie przynosi. Podobnie zresztą było ze Słowacją, tyle, że tu w przeciwieństwie do meczu z Azerbejdżanem Walijczycy bramkę na wagę 3 punktów strzelili na samym początku meczu a przez resztę niemal czasu prawie wyłącznie się bronili. Myślę, że Węgrów stać na wywiezienie stąd punktów, ale czy 1 punkt do awansu im wystarczy to się okaże...

Autor analizy:balonik19821
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl