rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10635 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-11-23 16:00
Typ:
1
Kurs:
2.00
Bukmacher:
50 EURO
0
0
oceń analizę

angielska Championship to w sobotę 17 kolejka spotkań, liderujący zespół West Bromwich Albion zmierzy się na własnym stadionie z zespołem Sheffield Wednesday, widać że gospodarze w tym sezonie zdecydowanie zmierzają w stronę powrotu na najwyższy poziom rozgrywek, gospodarze po 16 kolejkach zgromadzili 33 punkty zdobyte za 9 zwycięstw i 6 remisów, daje im to aktualnie 1 miejsce w ligowej tabeli, goście natomiast z dorobkiem 25 punktów zgromadzonych za 7 zwycięstw i 4 remisy zajmują 8 miejsce, ostatnio jednak goście prezentują słabsza formę w ostatnich 5 spotkaniach zgromadzili tylko 6 punktów przy 11 punktach zgromadzonych prze WBA, wydaje się więc że gospodarze powinni sobie poradzić z tym rywalem a zdobyty komplet punktów pozwoli im utrzymać pierwsze miejsce i przewagę nad goniącymi rywalami, ostatnie spotkania bezpośrednie to bilans 2 wygranych i 3 remisów na koncie zespołu gospodarzy, mój typ na to spotkanie to 1 wygrana WBA

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl