rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Hermannstadt - FC Viitorul Constanta
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Liga Rumuńska
08-11-2019 19:30
2
1.88
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
3.92
X
3.18
2
1.88
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
0%
X
45%
2
55%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Hermannstadt
Typy na Remis
Typy na FC Viitorul Constanta
Hermannstadt - FC Viitorul Constanta (under 2.5)
Hermannstadt - FC Viitorul Constanta (over 2.5)
  • Kurs: 1.56
  • zygy79 ( Zysk: 138 EURO)
Analizy bukmacherskie
08-11-2019 19:30
Typ:
X
Kurs:
3.37
Bukmacher:
237 EURO
0
0
oceń analizę

Interesujace spotkanie w ktorym faworytem jest druzyna gosci.Tak wskazuja statystyki ale te nie graja na boisku,nieraz o tym moglismy sie przekonac.Vitorul w tym sezonie gra rzeczywiscie bardzo dobrze,pozycja wicelidera wyraznie na to wskazuje.W przypadku dzisiejszego zwyciestwa,ta druzyna moze awansowac na pierwsze miejsce a juz napewno nie straci drugiego.W spotkaniach bezposrednich z Hermannstadt tez ma korzystny bilans,w czterech dotychczas rozegranych spotkaniach trzykrotnie wygrywala.Przeciwnik nalezy do tej slabszej grupy zespolow,raczej bedzie walczyl o utrzymanie w koncowej fazie rozgrywek jak o dobra pozycje.Ale w bezposrednich pojedynkach,raz wygral u siebie z druzyna Vitorul,dzisiaj ponownie jest gospodarzem,wiec moze uzyska dobry wynik.Nie mowie tutaj o zwyciestwie ale remis jest calkiem realny.Ta druzyna u siebie gra znacznie lepiej,wskazuja na to dotychczasowe pojedynki.Ano zobaczymy,czas pokaze.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl