rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10617 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Sepsi - Gaz Metan Medias
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Liga Rumuńska
10-11-2019 15:00
X
2.94
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.63
X
2.94
2
2.63
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
0%
X
90%
2
10%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Sepsi
Typy na Remis
Typy na Gaz Metan Medias
Sepsi - Gaz Metan Medias (under 2.5)
Sepsi - Gaz Metan Medias (over 2.5)
  • Kurs: 1.51
  • Brak typów
  • Kurs: 2.28
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
10-11-2019 15:00
Typ:
X
Kurs:
3.00
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Moim zdaniem to potkanie jest typowo remisowe,chociaz gdyby sugerowac sie statystykami faworytem jest druzyna Gaz Metan.Statystyki jednak na boisku nie graja lecz zawodnicy.Gaz Metan,rzeczywiscie w tym sezonie gra,moze nie bardzo dobrze ale dobrze.Druzyna ta jeszcze w poprzednim sezonie bronila sie przed spadkiem a w tym zajmuje miejsce w grupie zwyciezcow,pozostawiajac za soba kilka innych zespolow uwazanych za lepsze.To wszystko prawda ale zwroccie uwage,ze Gaz Metan niestety gra coraz slabiej,po bardzo udanym poczatku szonu.Bardzo czesto remisuje swe spotkania,glownie na wyjazdach,dzisiaj remis pozostawia ten zespol w gronie druzyn zwycieskich i sadze,ze przy spadajacej formie taki wynik bedzie zadawalajacy.Sepsi to jdna ze slabszych druzyn ligowych,zajmuje miejsce w grupie druzyn broniacych sie przed spadkiem i tak juz pozostanie.Dzisiaj wystepuje w roli gospodarza ale czy zdola ten atut wykorzystac?Nie sadze,remis bedzie napewno zadawalajacy.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2020 LigaTyperów.pl