rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-17 21:00
Typ:
1
Kurs:
3.03
Bukmacher:
203 EURO
0
0
oceń analizę

Jeden z dwóch najciekawszych wtorkowych meczów w Lidze Mistrzów przed nami.Pod Wezuwiuszem w Neapolu miejscowe Napoli zmierzy się z obroncami tytułu z Liverpoolu.Mecz będzie na pewno bardzo intensywny a zatem ciekawy dla postronnego widza,przynajmniej tak się wydaje,że będzie.Po prostu czas na porażkę Liverpoolu.Wbrew pozorom mimo,że mają 15/15 punktów w lidze to często mają słabsze chwile w defensywie,nie jest takim monolitem na ten moment jak w poprzednim sezonie,więc takie Napoli które uwielbia napierac szczególnie u siebie to wiadomo,że szybciej wykorzysta błędy niż takie Newcastle czy Norwich.W poprzednim sezonie zmierzyli się ze soba i Napoli w domu wygrało gdzie Liverpool w obronie był solidniejszy niż obecnie.Ocyswiscie atak Liverpool jest potężny,ale w poprzednim sezonie również a nie strzelili gola w Neapolu.Myslę,że para Manolas-Kolubaly stac na powstrzymanie trio gości z Anglii a po takim kursie warto zagrac na wygraną Neapolu.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl