rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-17 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W tym tygodniu rozpoczynają sie emocje związane ze spotkaniami fazy grupowej europejskich pucharów. O godzinie 21:00 w rozgrywkach Ligi Mistrzów odbedzie sie pojedynek pomiędzy zespołami Chelsea Londyn a Valencią CF. Oba zespoły w tej grupie powinny sie bic o czołowe miejsca dajace im szanse na awans. Na pewno dzisiaj faworytem jest zespół The Blues który po słabym początku sezonu sie rozkręcił i gra teraz na dobrym poziomie. Moim zdaniem drużyna Chelsea dzisiaj bedzie strona dominujaca i na pewno wykreuje sobie wiecej dogodnych okazji. Mamy też z pewnoscia więcej jakości w obozie gospodarzy i przy atucie własnego boiska The Blues powinni poszukać pełnej puli. Valencia na poczatku sezonu wyglada słabo a przy tym zwolniła trenera co wywołało zamieszanie w klubie. Dzisiaj każdy punkt dla Nietoperzy będzie tutaj bardzo dobrym osiągnięciem. Ja dzisiaj zagram tutaj zakład na wygraną Chelsea po 90 minutach gry. Kurs wysoki wiec warto poszukać takiego zakładu.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl