rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-21 17:30
Typ:
1
Kurs:
2.06
Bukmacher:
212 EURO
0
0
oceń analizę

Drugi z sobotnich meczów 9tej kolejki polskiej ekstraklasy. Już tydzień temu (przy okazji meczu z Lechem) wskazywałem, że gra Lechii wygląda lepiej niż jej sytuacja w tabeli. Gdańszczanie potwierdzili moje słowa wygrywając w niezłym stylu z kolejorzem 2:1 i nie ma podstaw by sądzić, że w ciągu tygodnia nagle obniżą poziom. Z drugiej strony mamy Koronę, która ma bardzo duże problemy. Jedyna zwycięstwo odniosła na inaugurację sezonu, a od tego czasu zanotowała tylko 2 remisy i aż 5 porażek. Co więcej nawet w ostatniej kolejce grając u siebie z przeciętną Wisłą Kraków przez ponad godzinę z przewagą zawodnika (po czerwonej kartce) i tak nie potrafiła wygrać, remisując ostatecznie 1:1. Mecze bezpośrednie w ubiegłym sezonie zakończyły się remisem i zwycięstwem Lechii, ale wtedy kielczanie prezentowali się dużo lepiej. Obecnie obydwie ekipy są na zupełnie przeciwległych biegunach i moim zdaniem Lechiści są zdecydowanymi faworytami tego starcia.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl