rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-21 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.69
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

Jeden z ligowych klasyków w 4tej kolejce włoskiej serie A. Obydwie drużyny z Mediolanu spisują się w ostatnich meczach bardzo dobrze, dzięki czemu możemy być pewni dobrego i stojącego na wysokim poziomie, najbliższego starcia. Milan co prawda na otwarcie przegrał wyjazd z Udinese, ale kolejne mecze już wygrał. Inter wygląda jeszcze lepiej, bo jest jedyną drużyną w lidze, która zanotowała do tej pory komplet zwycięstw i oczywiście przewodzi tabeli. Historia ostatnich, bezpośrednich meczów wypada nieco na korzyść Interu, który od 2017 roku wygrał dwukrotnie, a jeden mecz zakończył się remisem. Trzeba tu jednak podkreślić, że wszystkie z tych spotkań były bardzo wyrównane, a zwycięstwa odnoszone były jedną bramką. Przed najbliższym spotkaniem, niewielkim plusem dla Milanu będzie to, że Inter w tygodniu grał w lidze mistrzów i może być nieco gorzej przygotowany. Ogólnie Inter jest tu wskazywany na niewielkiego faworyta, ale moim zdaniem podział punktów również jest bardzo prawdopodobny.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl