rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-18 18:55
Typ:
X
Kurs:
3.75
Bukmacher:
550 EURO
0
0
oceń analizę

Jeden z środowych meczów 1szej kolejki fazy grupowej ligi mistrzów. Angielski Tottenham jest wskazywany na oczywistego faworyta tego starcia, ale moim zdaniem londyńczyków czeka tu ciężka przeprawa. Koguty nie imponują póki co w obecnym sezonie. W lidze angielskiej mają mocno przeciętny bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i domowej porażki z Newcastle, dla którego było to jedyne zwycięstwo w obecnych rozgrywkach… Z drugiej strony Olympiakos prezentuje się na razie świetnie. Od końca lipca wygrał kolejnych 8 meczów biorąc pod uwagę eliminacje do ligi mistrzów i rozgrywki krajowe. Co więcej zanotował w nich piękny bilans 20 bramek strzelonych i tylko 1 straconej. Nawet biorąc pod uwagę, że ich rywale nie są z tej samej półki co Tottenham, to jednak statystyki te muszą budzić podziw. Najbliższy mecz będzie pierwszym bezpośrednim między analizowanymi zespołami w obecnej dekadzie więc nie można ich porównać na tej płaszczyźnie. Moim zdaniem grecy stawią u siebie silny opór faworyzowanym anglikom i wyrwą im chociaż 1 punkt.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl