rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-18 19:00
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

Stal Mielec - GKS Tychy to jedno z dzisiejszych spotkań rozegranych w 9 kolejce w 1 lidze polskiej. Zespoły te znajdują się górnej części ligowej tabeli niemniej to gospodarze moim zdaniem są zespołem lepszym i powinni dziś wygrać. Stal z 16 pkt po 8 meczach plasuje obecnie na 3 miejscu w tabeli ale wygrana dzisiaj spowoduje że awansują na pozycję lidera tabeli. Szansa na dobry wynik duża bowiem najmocniejsi są właśnie na własnym stadionie gdzie nie przegrali żadnego z ostatnich 12 spotkań a z ostatnich 10 wygrali aż 8. GKS z 13 pkt na koncie plasują się na 8 miejscu w tabeli ale zauważyć należy że jeżeli punktuja to na własnym stadionie gdzie zdobyli 9 pkt. Na wyjazdach w ostatnich 2 meczach zdobyli 4 pkt jednak wcześniej przegrali 6 kolejnych spotkań i w tej klasyfikacji są na dalekiej 12 pozycji. Stal na własnym stadionie podejmowała GKS już 4 razy i 3 z nich wygrali. Dziś patrząc na potencjał szansa na kolejne zwycięstwo.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl