rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-09-18 18:00
Typ:
X
Kurs:
3.61
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

Wisła Płock - Legia Warszawa to zalegle spotkanie 4 kolejki zostanie rozegrane w dniu dzisiejszym. Początek rozgrywek w wykonaniu obu zespołów to gra nieco poniżej oczekiwan więc dziś punkty dla obu bardzo cenne. Choć ostatnio lepsze wyniki osiąga zespoł z Warszawy dziś typuje podział punktów. Wisła bowiem choć dopiero na 13 miejscu w tabeli i po ostatnim meczu przegranym 0:5 z najgorsza defensywa na własnym stadionie umie się postawić. Z ostatnich 10 meczy domowych przegrali bowiem tylko 1 raz a sami potrafili wygrać 5 z nich. W meczu z Zaglebiem gdzie stracili aż 5 bramek również nie byli strona słabszą z przebiegu meczu a o wyniku zadecydowała skuteczność. Legia wygrywając dzisiaj wskakuje na fotel lidera. Po niepowodzeniach w LE w 2 ostatnich meczach w lidze zdobyli 4 pkt ale mecz w Białymstoku nie był najlepszy w ich wykonaniu a to powoduje że już w 2 kolejnych delegacjach nie strzelili bramki. Legia wygrała 3 ostatnie mecze w Płocku ale 2 ostatnie skromnie po 1:0 gdzie sama gra wskazywała na remis. Dziś gospodarze potrzebują punktów po wyraźnej porażce a fakt że grają z silnym zespolem dodatkowo ich zmobilizuje i da remis.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl