rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-12 19:10
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

Jedno z spotkań 13 kolejki polskiej 2giej ligi. Widzew wreszcie zaczął grać tak jak od dawna od niego oczekiwano. Łodzianie od końca sierpnia zanotowali 6 zwycięstw i tylko raz zgubili punkty remisując. Dzięki temu dobili się do pozycji wicelidera tabeli z 24 punktami. Wśród tych zwycięstw jest też perełka,, a mianowicie wygrana w pucharze nad Śląskiem 2:0, który jest obecnie w czołówce ekstraklasy. Wynik ten najlepiej pokazuje, że czas najwyższy by Widzew wracał do najwyższych lig. Pogoń Siedlce jest absolutnym średniakiem nawet jak na ten poziom rozgrywek. Z 12 punktami plasuje się na 11 pozycji, jej bilans bramkowy to 14:14 i w zasadzie to wszystko już pokazuje. Jedynie można dodać, że zespół ostatnio wpadł w jakiś dołek, bo przegrał 2 kolejne mecze. W poprzednim sezonie mecze bezpośrednie zakończyły się remisem i zwycięstwem łodzian, ale trzeba mieć na uwadze, że Pogoń prezentowała się wtedy dużo lepiej i walczyła o awans. Myślę, że w najbliższym starciu łodzianie potwierdzą swoją moc i odniosą kolejne zwycięstwo.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl