rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-10 18:00
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W tym tygodniu odbywaja sie głównie spotkania drużyn narodowych wiec nie zabraknie nam piłki na wysokim poziomie. Na dzisiaj ja zdecydowałem sie wybrać pojedynek z eliminacji do Euro 2020. O godzinie 18:00 na własnym terenie Białoruś zagra z zespołem Estonii. Oba zespoły w tej grupie spisuja sie bardzo słabo i zajmuja ostatnie 2 miejsca w tabeli. Szans na awans wiec raczej nie maja, ale powalcza tutaj od dobry wynik. W poprzedniej kolejce Białorus ograła Estonie na jej terenie wiec tutaj jest na pewno faworytem. Na własnym terenie zespół ten gra na dobrym poziomie i wydaje mi sie, że od pierwszych minut bedzie tutaj dominował na boisku. Reprezentacja gospodarzy opiera sie głównie na piłkarzach z rodzimej ligi, którzy graja w solidnych klubach. Drużyna Estonii natomiast na wyjazdach gra słabo wiec tutaj moze miec problemy by ugrac jakies punkty. Raczej należy spodziewac się, ze drużyna Białorusi przejmie szybko kontrolę nad tym meczem i będzie dyktować swoje warunki. Ja dzisiaj poszukam tutaj zakładu na triumf gospodarzy po całkiem niezłym kursie.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl