rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-10 20:45
Typ:
2
Kurs:
2.26
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Macedonia moim zdaniem jest bez wiekszych szans na awans (wyprzedzajac fakty),jak i na dzisiejszy dobry,korzystny wynik.Slowenia jest na fali,zlapala wysoka forme,po nieudanym poczatku rozgrywek grupowych,trzy ostatnie mecze juz zdecydowanie wygrane.Dotychczasowy bilans 3-2-1.Wprawdzie w pierwszym pojedynku z Macedonia,grajac u siebie wywalczyla tylko remis ale to jak juz wspomnialem bylo kwestja slaszej formy.Macedonia Polnocna z kolei miala lepszy poczatek,jednak forma tej druzyny chyba spadla.Wprawdzie wygrala swoj ostatni mecz ale przeciwnik´?:::Jej dotychczasowy bilans 2-2-2.Przegrane mecze u siebie z Austria i Polska tez sa wymowne.Ktos moglby powiedziec,ze w kontaktach bezposrednich jest remisowo,wiec Macedonczycy maja szanse na dobry wynik,graja u siebie a takie spotkanie juz wygrali.Tak ale bylo to bardzo dawno i druzyny wowczas graly w innych skladach.Dla Macedoni jest to zbyt trudna grupa.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl