rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-10 14:00
Typ:
over 3.5
Kurs:
2.94
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie towarzyskie ale bardzo interesujace gdy gra Brazylia.Dzisiaj wystepuje w roli gospodarza i trudno rzeby sobie nie poradzila z Senegalem.Bedzie ciekawie jak juz wspomnialem ale tez dlatego ze druzyny czarnego ladu juz nie sa przyslowiowymi chlopcami do bicia.Wedlug mnie i w tym spotkaniu Senegalczycy sa w stanie zdobyc przynajmniej jedna bramke.Wszyscy doskonale znamy styl gry Brazyli,atak,atak i jeszcze raz atak,czasami zapominaja o defensywie i traca gole.Zreszta i tak ta druzyna ma slabsze szyki obronne.Senegal moze to wykorzystac na swa korzysc.Jak inne druzyny Afrykanskie,stawia przedewszystkim na silna obrone,majac szybkich napastnikow,potrafi skutecznie skontrowac.Wszyscy pilkarze Afryki sa dobrze wybiegani.A wiec zachecam do obejrzenia tego meczu,bedzie na co popatrzec,duzo goli a takie cos najbardziej kibica raduje.Zachecam tez do skorzystania z tego typu,kurs wysoki i wynik prawdopodobny...

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl