rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-10 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.58
Bukmacher:
58 EURO
0
0
oceń analizę

Ciekawie zapowiada się konfrontacja pomiędzy reprezentacjami Holandii i Irlandii Północnej w ramach 7 kolejki eliminacji do Euro 2020. Gospodarze reprezentacja pomarańczowych w tabeli tej grupy po 4 kolejkach zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 9 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 14-5. Reprezentacja Holandii ostatnio pokonała 4:2 na wyjeździe reprezentację Niemiec i 4:0 Estonię i tym samym przerwali serię 3 kolejnych meczy bez zwycięstwa,widać ze Oranje powoli zaczynają grać swój ofensywny futbol. Goście reprezentacja Irlandii Północnej niespodziewanie po 5 meczach zajmuje w tabeli wysokie 2 miejsce z dorobkiem 12 punktów mając na koncie 4 zwycięstwa i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 7-4. Przyjezdni ostatnio przegrali na swoim boisku z Niemcami 0-2 i tym samym przerwali serię 5 kolejnych spotkań zwycięskich, ale przeciwnicy nie byli zbyt wymagający bo reprezentacje Estonii ,Białorusi czy Luksemburga do czołówki europejskiej raczej nie należą. Dziś Holandia zechce wygrać i tym samym wyprzedzić swoich przeciwników w tabeli, poza tym Irlandia Północna jeszcze nigdy w historii nie pokonała Pomarańczowych a ze gospodarze ostatnio dużo strzelają to over jak najbardziej prawdopodobny.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl