rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-10 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.63
Bukmacher:
63 EURO
0
0
oceń analizę

W naszej grupie eliminacyjnej do Euro 2020 dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy reprezentacjami Austrii i Izraela. Gospodarze w tabeli naszej grupy zajmują 3 miejsce z dorobkiem 10 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 13-6. Podopieczni Franco Fody po słabym początku eliminacji ( porażki z Polską i Izraelem) teraz gra całkiem przyzwoicie, mając serię 4 kolejnych spotkań bez porażki. Dziś w reprezentacji Austrii nie zagrają tacy zawodnicy jak Florian Grillitsch,Xavera Schlager,Lienhart i Lainer, którzy są kontuzjowani. Przyjezdni reprezentacja Izraela w tabeli zajmują 5 miejsce z dorobkiem 8 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 11-11. Podopieczni trenera Andreasa Herzoga ostatnio nie zachwycają bo mają serię 3 kolejnych spotkań bez zwycięstwa. Dziś w drużynie przyjezdnej nie zagraj tacy zawodnicy jak Tomer Hemed, Cohen, Golas, Bitton i Yeiniego, którzy są kontuzjowani. Mecz zapowiada się interesujaco, bo obie ekipy potrzebują punktów, aby mieć jeszcze szansę na podjęcie walki o awans. Po za tym ciekawie zapowiada się konfrontacja pomiędzy Marko Arnautoviciem ( 6 bramek) a Eranem Zahavim ( 9 bramek). Patrząc dalej w stronę bramek to w 6 z 7 bezpośrednich konfrontacji pomiędzy Austrią i Izraelem obie drużyny trafiały do siatki, a że remis nic nikomu nie daje to 3 bramki powinniśmy zobaczyć.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl