rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-10 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.18
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W tym tygodniu mamy głównie spotkania drużyn narodowych wiec trzeba poszukac własnie zakładów na takie mecze. W czwartkowy wieczór odbęda sie kolejne spotkania eliminacyjne do Euro 2020. O godzinie 20:45 na własnym terenie drużyna Macedonii Połnocnej zagra z ekipa Słowenii. Oba zespoły w tych eliminacjach radza sobie bardzo solidnie i zachowuja realne szanse na awans na turniej główny. Starcie to dla obu drużyn jest bardzo ważne i beda one tutaj szukac kolejnych punktów. Zespół gospodarzy ma na swoim koncie 8 punktów a ekipa Słowenii dysponuje 11 oczkami. Dzisiaj wiec jest to niezwykle istotne starcie, bowiem jesli gospodarze przegraja to straca praktycznie szanse na awans. Goscie natomiast wygrana zrobia kolejny krok w kierunku awansu. Ja spodziewam sie wiec tutaj zacietej rywalizacji w której wynik bedzie oscylował w granicach remisu. Po tym kursie warto sprobowac takiego zakładu. Na te chwilę Słowenia ma może większy potencjał, ale na tak trudnym terenie o wygraną wcale nie będzie łatwo. Myslę, że remis jest tutaj najbardziej prawdopodobnym wynikiem.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl