rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10560 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-15 20:45
Typ:
2
Kurs:
2.24
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Wtorkowy mecz 8ej kolejki grupy J, eliminacji do mistrzostw europy. Grecy w tych kwalifikacjach wyglądają słabiutko. Jedyne zwycięstwo odnieśli z beznadziejnym Liechtensteinem, a i w rewanżu u siebie nie potrafili z nim wygrać. Poza tym zanotowali tylko remis z Bośnią, która przez ponad pół godziny grała w 10 po czerwonej kartce i resztę meczów przegrali. Łącznie z 5 punktami są przedostatnią drużyną w grupie i praktycznie nie mają już szans na awans. Sytuacja Bośni i Hercegowiny również nie jest idealna, ale reprezentacja ta zdecydowanie liczy się jeszcze w walce o top 2. Po 7 kolejkach bośniacy mają 10 punktów i tracą tylko 2 oczka do 2giej Finlandii. Co więcej, nadzieję w serca Bośniaków wlewa forma ich reprezentacji. Ich drużyna kilka dni temu rozbiła u siebie wspomnianych finów 4:1, co świadczy o niej jak najlepiej. O remisie w poprzednim starciu analizowanych drużyn już wspominałem, ale należy tu jeszcze dodać, że do czerwonej kartki, Bośnia prowadziła 2:0 i dopiero wtedy ich mecz się zawalił. Myślę, że goście wyjadą z Aten z tarczą.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl