rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10560 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-15 20:45
Typ:
2
Kurs:
2.24
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Na dzisiaj zdecydowałem sie przygotowac kolejny typ na eliminacje do Euro 2020. We wtorkowy wieczór odbeda sie już ostatnie mecze w tym miesiącu a kolejne dopiero czekają nas w listpadzie. O godzinie 20:45 bardzo interesująco zapowiada sie nam pojedynek pomiędzy Grecją a Bośnią i Hercegowiną. Gospodarze mieli powalczyc tutaj o awans a tymczasem ich postawa jest wielkim rozczarowaniem. Grecja nawet ze słabszymi od siebie traciła punkty co spowodowało, że szybko straciła szanse na awans. Teraz trener już tak naprawde buduje zespół na kolejne eliminacje, dając szanse młodym zawodnikom. Bosnia i Hercegowina z holei gra na dobrym poziomie, ale w tej grupie też nie jest w komfortowej sytuacji. Przed tym meczem piłkarze z Bałkanów tracą do drugiej Finlandii aż 5 punktów wiec aby pozostac w grze musza tutaj sięgnac po pełna pulę. Moim zdaniem zespół dzisiaj bedzie bardzo zdeterminowany i ostatecznie zdoła tutaj strzelic przynajmniej jednego gola wiecej i ugrac 3 punkty. Trener gości wystawił dzisiaj bardzo mocny skład wiec wydaje mi sie, że każdy inny wynik jak wygraną zespołu Bośni i Hercegowiny bedzie jednak małą niespodzianką.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl