rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10560 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-19 21:00
Typ:
2
Kurs:
1.57
Bukmacher:
-200 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz kończący piłkarską sobotę w 9tej kolejce hiszpańskiej ekstraklasy. Mallorca należy do najsłabszych drużyn w lidze. Do tej pory odniosła 2 zwycięstwa, remis i aż 5 porażek. Uzbierane 7 punktów wystarcza zespołowi na zaledwie trzecią od końca pozycję w tabeli. Sam początek sezonu w wykonaniu królewskich też nie był idealny, ale w końcu weszli na właściwy poziom (ale tylko w przypadku rozgrywek krajowych, bo w lidze mistrzów dosyć mocno zawodzą). Real w ostatnich 5 meczach LaLiga zanotował 4 zwycięstwa i remis. Ogólnie jest jedyną, niepokonaną drużyną w rozgrywkach i zasłużenie zasiada na pozycji lidera z dorobkiem 18 punktów. Historia bezpośrednich meczów, analizowanych zespołów jest miażdżąca, chociaż od kilku lat ze sobą nie grały. Niemniej bilans z ostatnich 8 ich meczów, to remis i aż 7 zwycięstw królewskich. Wbrew pozorom się spodziewam się tutaj spacerku Realu, ale myślę, że ostatecznie sięgnie po komplet punktów.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl