rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10560 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-18 18:00
Typ:
X
Kurs:
3.67
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zagłębie Lubin w 12 kolejce PKO Ekstraklasy podejmować będzie u siebie zespół lidera czyli Pogoń Szczecin. Portowcy po 11 kolejkach uzbierali 21 punktów i mimo wielkiego scisku w czołówce są na pierwszym miejscu. Zagłębie w tabeli zajmuje 10 miejsce a na koncie ma 15 punktów. Ostatnie spotkania Miedziowych to trzy zwycięstwa nad Lechia, ŁKSem i Korona. Pogoń ostatni mecz ligowy przegrała u siebie z beniaminkiem Rakowa Częstochowa. Forma gospdarzy wyglada na bardziej stabilna i lepsza od gosci ale tovjednak przyjezdni sa minimalnym faworytem spotkania. Portowcy wygrali ostatnie dwa spotkania w Lubinie 3:2 I 2:0 W między czasie u siebie przegrali z Zaglebiem 3:0. W piątek w zespole lidera braknie na placu gry Malca, Drygasa i Nunesa którzy zmagają się z kontuzjami, z kolei miejscowi wystąpią bez Pakulskiego. Moim zdaniem mecz zapowiada się bardzo obiecująco i wyrównanie dlatego najpewniejszym typem dla mnie jest podział punków na który postanowiłem postawić.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl