rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10560 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-10-19 17:30
Typ:
X
Kurs:
3.91
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

To jest jeden z najgorszych początków Legii w Ekstraklasie po 11 kolejkach zajmują dopiero 9 miejsce. Ale punktowo wcale nie ma tak źle, bo traca tylko 4 punkty do lidera. Warszawiacy przegrali dwa ostatnie mecze z Piastem Gliwice i Lechia Gdańsk. Dziś podejmować będą u siebie Kolejorza czyli bez wątpienia jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w sezonie, głównie pod kątem kibicowskim. Lech wygrał ostatnie 2 spotkania ligowe z Wisłą Kraków i Górnikiem Zabrze, do tego dołożył zwycięstwo pucharowe z Chrobrym Głogów. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy Legia a Lechem rozgrywane były przy Bułgarskiej, oba wygrali gospodarze. W Warszawie , Legia wygrała ostatnie 4 mecze. Oststni Bezpośredni remis padł między zespołami p9nad 5 lat temu i od tamtej pory rozegrali jeszcze 18 spotkań ze sobą. Faworytem są gospodarze ale w tym sezonie zawodzą w ofensywie. Z pewnością będzie to trudny mecz dla jednych i drugich a moim zdaniem padnie remis który już dawno omijal zarówno Legie jak i Lecha.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl